OFİS VE BÜRO TAŞIMACILIĞI

Dünyanın neresine giderseniz gibi taşınmacılık zor bir iştir. Bu yalnızca uzun formaliteler ve işlemler gerektiren bir iş değil aynı zamanda özel ve dikkatli bir paketleme gerektiren bir olaydır.

KARACAN NAKLİYAT ekspertiz temsilcilerimizin ofisinize yapacakları ziyaretiyle ofis malzemelerinizin toplanması en doğru şekilde ambalajlanması paketlenmesi yüklenmesi, eşya sigorta değeri ve taşınmasına ilişkin ayrıntıları belirlerler. Anlaşma sonucuna göre hizmet sunuşumuz ve sizin uygun olduğunuz taşınma tarihiniz belirlenir. İstediğiniz tarihte ister şehiriçi ister şehirlerarası ister uluslararası olsun, Kararlaştırılan günde, deneyimli ambalaj ekibimiz devreye girip bütün ambalaj ve paketleme işlerini sizin gösterebildiğiniz bir dikkat ve özenle yaparlar. Dosyalarınız, klasörleriniz, evrak dolaplarınız, kasa, bilgisayar yazıcı, faks, fotokopi tarayıcı ve benzeri gibi elektronik mekanik ofis araçlarınız gereken itina ve duyarlılıkla olabilecek en emniyetli biçimde avrupa dan ithal pet graft kâğıtlara ambalajlanıp ve paketlenir. Paketlenen ofis mobilyalarınız, ofis araçlarınız ve eşyalarınız numaralandırılır. Arşiv dolap, masa ve benzeri mobilyaların montaj/demontaj yapılıp paketlenir. Tüm eşyalarınız en güvenli biçimde sigortaları yapılarak yeni ofisinizin adresine nakledilir. İşlerinize ara vermeden, uzman ekibimiz tarafından hedef adresine ulaştırılan eşyalarınızın ambalajı açılıp uygun biçimde yerlerine yerleştirildikten sonra yeni ofisiniz olması gerektiği biçimde size teslim edilir.

KARACAN NAKLİYAT ile taşındığınız zaman işyeriniz asla kapalı kalmaz, taşınmanızı gece veya hafta sonunda yaparız. Ertesi gün işyerinizde faaliyetinize devam edebilirsiniz.

KARACAN NAKLİYAT ile Ofisten ofise taşınmak doğru bir seçimdir. Ofis taşıma sorumluluk ister, özen ister. İhtiyaçlarınızın tamamen farkındayız.